• 1. Hizmetlerden Nasıl Faydalanabilirim?
  Hizmetlerimizden faydalanmak için ihtiyacınız olan hizmet hakkında detaylı bilgileri teklif al sekmesinden tarafımıza ilettiğiniz taktirde en kısa sürede çözüm odaklı ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
 • 2. Size nasıl güvenebilirim?
  Günümüz çağında verilen hizmetlerin %63'ü internet aracılığı ile verilmektedir. Bundan faydalanarak adına var olan kuruluşumuz da yapılan tüm çalışmalar müşteri ile açık görüşülüp güven problemini kaldırmak amaçlı sözleşme dahilinde yapılmaktadır.
 • 3. Ürün çekimi hizmetinden nasıl faydalanabilirim?
  Ürün çekimi yaptıracağınız ürünün hangi alanlarda sergileneceğini belirleyip bizimle irtibata geçtikten sonra dilerseniz fotoğrafını bizim yönlendirdiğimiz biçimle de çekip bize iletip retouch işleminden sonra teslim alabilirsiniz. Profesyonel e-ticaret sistemi kurmayı amaçlamış iseniz ürünlerinizi bize kargolayarak çekimlerin yapılmasını talep edebilirsiniz.
 • 1. WEb sitesine ihtiyacım var hangi hizmeti almalıyım?
  İhtiyacınız doğrultusunda gerekli olan alt yapı ile beraber e-ticaret,bireysel,portfolyo,blogger,forum ve kişisel projeleriniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza yönelik web tasarım ve yazılım hizmetleri sunulmaktadır. İhtiyacınızın belirlenmesi ve planlanması için irtibata geçmeyi unutmayın.
 • 2.Dükkana ihtiyacım var neler yapmalıyım?
  Bskı montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul içi ücretsiz keşif imkanı sunan kuruluşumuz en doğru teklifi almanız için net ölçüler ile belirlenen tarihte teklif için görüşülüp ihtiyacınıza yönelik grafik ve montaj çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar içerisinde Folyo, Branda, Tabela ve Kutu harf gibi bir çok dükkana yönelik çalışma bulunmaktadır.
 • 3. Sosyal medyamı nasıl aktifleştirebilirim?
  Sosyal medya günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarındandır. Bu iletişim aracını faydanıza kullanmak sizin elinizdedir. Gerek e-ticaret gerekse kişisel kulanım veya kurumsal marka yönetimi anlamda çok önemlidir. Prestiji yüksek masrakaların dahi küçümseyemediği sosyal medyanızı aktif tutmak ürün satışı veya farklı amaçlarda kullanmak için sizlere sunmuş olduğumuz sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı paketlerimizi inceleyip bizlere dönüş sağlayabiliriz.

BİZE SORU SOR

HIZLI ÇÖZÜM UYGUN FİYAT İÇİN
TEKLİF AL